Domů

   

 

  Zajištění provozu firemní počítačové sítě

Za předem domluvených podmínek se postaráme o uživatele a hardware vaší počítačové sítě


 Uživatelská podpora

Poskytujeme základní uživatelskou podporu, která vychází z potřeb každodenního provozu firemní ICT infrastruktury


 Konzultace pro rozvoj ICT infrastruktury

Konzultační služby související se strategickým plánováním a rozvojovými záměry v oblasti informační a komunikační infrastruktury


  Servis a profylaxe

Provádíme také běžné opravy firemního hardware bezprostředně související s chodem firemní ICT infrastruktury


  Instalace hardware a software

Zavádíme do stávajícího prostředí nová zařízení a instalujeme nejrůznější typy softwarových aplikací.


 Servery a aktivní prvky PC sítí

Dodáváme složitější počítačové systémy, zejména fyzické servery a aktivní prvky počítačových sítí a vybraná aplikační řešení


 Konzultační podpora firemním oddělením IT

Poskytujeme konzultační podporu pracovníkům IT oddělení při řešení problémů spojených s provozem firemních počítačových sítí a IT infrastruktury


 Educate Me! Školení & Kurzy počítačové gramotnosti 

Zvyšujeme počítačovou gramotnost a kvalifikaci zaměstnanců firem a organizací

KARIÉRA 


pošlete nám informace o sobě na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

 

 Computer security company

 

Jsme společnost zajišťující konzultace, implementace, servis, prodejní a technickou podporu ICT infrastruktury ve firmách a organizacích. "Diestra" - ve španělštině pravá ruka. Diestra comprende, nebo chcete-li, Diestra rozumí a podává svým zákazníkům pravou ruku při řešení problémů s počítači a fungování firemních sítí. Potřeste si pravicí s IT specialisty a obchodníky ze stabilní společnosti fungující ve svém oboru od roku 2007. Naší cílem je zajistit správné a bezpečné fungování Vašeho firemního IT. Vám zůstanou obě ruce volné na rozvoj a řízení Vaší firmy.

 

 

 

 

Vzděláváme uživatele nejen v kancelářských programech

 

Počítačová gramotnost je soubor znalostí, schopností a dovedností zaměřených na ovládání a využívání počítače v soukromém i profesním životě. Počítačově gramotný člověk umí ovládat osobní počítač s běžným programovým vybavením včetně jeho periferií a využívat počítačové sítě (především Internet). Získejte počítačové dovednosti zejména v nejznámějších kancelářských aplikacích jako jsou Word, Excel, Outlook a naučte se je efektivně používat. Nebo pošlete na školení vaše kolegy či zaměstnance a zvyšte jejich schopnosti a tím i produktivitu. Naši kolegové z divize EducateMe.cz vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího kurzu, nebo přípravě výukového plánu ušitého na míru dle vašich potřeb, představ a možností. 

 

  

 

účetnictví a daně, odložení termínu pro podání daňového přiznání

 

Společnost ADETAX, s. r. o. vznikla v roce 2023, jako společný projekt firem P & H Consult CZ, s. r. o. působící na trhu od roku 2001 a Diestra consulting CZ, s. r. o., která své služby poskytuje od roku 2007. Každá ze společností dlouhodobě funguje samostatně v oblasti poskytování služeb v  oblasti ekonomického, účetního poradenství a vedení účetnictví a poskytování služeb v oblasti informačních technologií. Rozhodli jsme se své síly spojit a rozšířit o činnosti související s poradenstvím v oblastí daní.

 

 

rád bych věděl víc 

 

 
 
 
 
 
Do Evropy se z východní Asie na přelomu druhého desetiletí 21. století pokradmo vplížil vlezlý koronavir, který započal nahlodávat blahobytný standard pohodlí a nadbytku. Ti si v dobré víře a vůli změnit nepříznivý vývoj měnícího se klimatu nastolili Grean Deal, elektromobily a zelenou energii. 
 
Po nádechu a mírném oklepání z rány koronavirovou pandemií, přišla rána z východu bližšího - Euroasijského. Ta rána, kterou mám na mysli, přišla v podobě bezprecedentního napadení suverénního státu blízkým sousedem - bývalým spoluobčanem, tedy sovětem - nyní Rusem.
 
Válka na Ukrajině přinesla nový klín do již tak rozložené Evropské Unie a jejich členů. Klín v podobě energetické krize, drahým plynem, ropou a jejich druhotnými produkty, potažmo potravinami a všeobecně se sypající ekonomikou a její cestou strmě dolů, do recese.
 
Takto destabilizovaný svět a jeho fungování se dá přirovnat k zastaralé neudržované a nemoderní počítačové síti. Pro ideální stav infrastruktury informačních technologií, která je určená ke každodennímu používání ve firemním prostředí, je dobré vědět, že spolehlivě a bez problémů funguje pro každého člena pracovního týmu v momentu, kdy to je právě zapotřebí.
 
Stejně tak jako pro jakoukoliv činnost, která má za úkol fungovat v lidský prospěch, je pro zdravé IT prostředí ve firmě zapotřebí dobře nastavený systém založený na funkčnosti a stabilitě a požadovaném výkonu za odpovídající cenu.
 
Pro existenci člověka jsou k životu zapotřebí tři klíče: „Srdce, rozum a cit.“ Pro fungování IT infrastruktury je to jako s člověkem. S nadsázkou lze definovat také tři základní klíče k nasměrování cesty z krize správným směrem.
  • O sestavení počítačové sítě a ICT systému a jeho komponentách platí: Sestavení očekávaného výstupu a naplánovaná investice do IT se vyplatí.
  • K síťovému prostředí napojenému na internet řekněme: „Důvěřuj – ale prověřuj.“
  • A nakonec ti, kterým IT infrastruktura slouží – uživatelé: „Žádný učený z nebe nespadl.“ Připodobněme na téma ruských dezinformací a válkou na Ukrajině: „ Kde nefungují pravidla, pomůže zdravý selský rozum.“
Dle slov Tomáše Plíška, CEO Diestra consulting CZ, vede zajištění business continuity ICT infrastruktury ke zdravému úspěchu firmy, která chce vyjít vítězně v měření s konkurencí v době krize. Diestra Vám podává pravou ruku v nelehkých chvílích v době recese a nabízí své služby v podobě ICT specialisty na správu zabezpečení vašeho IT.

 

Diestra® MONITORING™ 

 Integrovaný, kompaktní a komfortní IoT systém, řízený průmyslovým, profesionálním CPU, odolný dle standartu IP68

 

Diestra® MONITORING™ sleduje následující paramatery:

 

• poloha mechanické komponenty - detekce stavu otevřeno / uzavřeno
• stav mechanické komponenty - komunikuje / nekomunikuje
• úroveň tlaku / podtlaku ve sledované technologii
• GPS poloha monitoringu
• aktuální stav baterií monitoringu
• okolní teplota

 

Způsob komunikace:
• odesílání změnových stavů senzorických měření: komponenta 1 / komponenta 2
• odesílání dat v pravidelných intervalech do databáze prostřednictvím IoT sítě SigFox
• odesílání dat na základě odeslaného požadavku směrem do Monitoringu (volitelně)

 

O SIGFOX

• splňuje požadavky pro masové aplikace, umožňuje provoz s velmi dlouhou životností baterií
• bezpečná architektura komunikační sítě, odolnost proti rušení
• stabilní uplinl / downlink provoz, ultrapásmová rádiová modulace, přenos není synchronizován mezi zařízením a sítí
• vysoký důraz na zabezpečení přenášených dat

 

Zobrazování získaných dat
(možnosti dle požadavků koncového uživatele):

základní řádkové zobrazení dat distribuované pro použití ve vlastním systému dohledu klienta, tabulkové zobrazení stavu monitoringu a následně dat (základní náhled), zobrazení stavu monitoringu a následně dat na mapovém podkladu na základě poskytnuté GPS pozice

 

Garantovaný provoz na baterie na jedno nabití: 24 měsíců, předpokládaná doba provozu na baterie na jedno nabití: 48 měsíců (i více)
 

Jak to komunikuje?

 Diestra® Monitoring™ > Helpdesk

Radio Configuration 1:  868-878.6 MHz with EIRP* = 16 dBm. 

  

Vizualizace

 

 pro další informace nás kontaktujte zde 

Diestra® consulting CZ, s. r. o.
Drážďanská 42; 400 07 Ústí nad Labem
telefon: +420 475 207 634
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 27336930 | DIČ: CZ27336930

Where you can find us on Earth :-)

top