Kariéra

Koho hledáme?

Společnost Diestra consulting CZ, silný hráč na trhu v oblasti IT a technologických řešení, hledá zkušeného, motivovaného a dynamického obchodníka k posílení našeho týmu. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s obchodními jednáními, má vášeň pro technologie a je schopen řídit dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky.

Aktuálně tedy hledáme zkušeného kolegu do našeho týmu na pozici:

Obchodník / Salesman
Account manager

Co Vás čeká?

Zajímavá práce s nejrůznějšími klienty a v jejich firmách zajímavými informačními technologiemi. Navrhování vhodných řešení pro potřeby zákazníka ve spolupráci s interními konzultanty. Rozvoj obchodních aktivit v portfoliu stávajících firemních zákazníků. Aktivní kontakt se zákazníky osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Co nabízíme?

⇒ Zázemí dynamicky se rozvíjející se společnosti

⇒ Přátelský team

⇒ Konkurenceschopný platový balíček s bonusy za výkon

⇒ Flexibilní pracovní doba s možností pracovat v "home office"

⇒ 5 týdnů dovolené, sick days apod.

⇒ Možnost profesního růstu

⇒ Další zajímavé benefity

Diestra® consulting CZ, s. r. o.
Drážďanská 42; 400 07 Ústí nad Labem
telefon: +420 475 207 634
IČO: 27336930 | DIČ: CZ27336930

Where you can find us on Earth :-)

top