Domů

   

 

  Zajištění provozu firemní počítačové sítě

Za předem domluvených podmínek se postaráme o uživatele a hardware vaší počítačové sítě


 Uživatelská podpora

Poskytujeme základní uživatelskou podporu, která vychází z potřeb každodenního provozu firemní ICT infrastruktury


 Konzultace pro rozvoj ICT infrastruktury

Konzultační služby související se strategickým plánováním a rozvojovými záměry v oblasti informační a komunikační infrastruktury


  Servis a profylaxe

Provádíme také běžné opravy firemního hardware bezprostředně související s chodem firemní ICT infrastruktury


  Instalace hardware a software

Zavádíme do stávajícího prostředí nová zařízení a instalujeme nejrůznější typy softwarových aplikací.


 Servery a aktivní prvky PC sítí

Dodáváme složitější počítačové systémy, zejména fyzické servery a aktivní prvky počítačových sítí a vybraná aplikační řešení


 Konzultační podpora firemním oddělením IT

Poskytujeme konzultační podporu pracovníkům IT oddělení při řešení problémů spojených s provozem firemních počítačových sítí a IT infrastruktury


 Educate Me! Školení & Kurzy počítačové gramotnosti 

Zvyšujeme počítačovou gramotnost a kvalifikaci zaměstnanců firem a organizací

KARIÉRA 


pošlete nám informace o sobě na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

 

 Computer security company

 

Jsme společnost zajišťující konzultace, implementace, servis, prodejní a technickou podporu ICT infrastruktury ve firmách a organizacích. "Diestra" - ve španělštině pravá ruka. Diestra comprende, nebo chcete-li, Diestra rozumí a podává svým zákazníkům pravou ruku při řešení problémů s počítači a fungování firemních sítí. Potřeste si pravicí s IT specialisty a obchodníky ze stabilní společnosti fungující ve svém oboru od roku 2007. Naší cílem je zajistit správné a bezpečné fungování Vašeho firemního IT. Vám zůstanou obě ruce volné na rozvoj a řízení Vaší firmy.

 

 

 

 

Vzděláváme uživatele nejen v kancelářských programech

 

Počítačová gramotnost je soubor znalostí, schopností a dovedností zaměřených na ovládání a využívání počítače v soukromém i profesním životě. Počítačově gramotný člověk umí ovládat osobní počítač s běžným programovým vybavením včetně jeho periferií a využívat počítačové sítě (především Internet). Získejte počítačové dovednosti zejména v nejznámějších kancelářských aplikacích jako jsou Word, Excel, Outlook a naučte se je efektivně používat. Nebo pošlete na školení vaše kolegy či zaměstnance a zvyšte jejich schopnosti a tím i produktivitu. Naši kolegové z divize EducateMe.cz vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího kurzu, nebo přípravě výukového plánu ušitého na míru dle vašich potřeb, představ a možností. 

 

  

 

účetnictví a daně, odložení termínu pro podání daňového přiznání

 

Společnost ADETAX, s. r. o. vznikla v roce 2023, jako společný projekt firem P & H Consult CZ, s. r. o. působící na trhu od roku 2001 a Diestra consulting CZ, s. r. o., která své služby poskytuje od roku 2007. Každá ze společností dlouhodobě funguje samostatně v oblasti poskytování služeb v  oblasti ekonomického, účetního poradenství a vedení účetnictví a poskytování služeb v oblasti informačních technologií. Rozhodli jsme se své síly spojit a rozšířit o činnosti související s poradenstvím v oblastí daní.

 

 

rád bych věděl víc 

 

  
 
 
 
 
 
Programové vybavení používané ve firmách různých velikostí a zaměření bývá dosti podobné. Zpravidla jsou ve firmách často živelně nakupované a na serverech, počítačích a mobilních zařízeních nainstalované operační systémy, pak kancelářské aplikace (nejčastěji asi ze slavného balíku MS Office), antivirové systémy a často i různé speciální programy.
 
Účetní programy, CAD/CAM aplikace, software pro řízení firmy a firemních procesů a správu a sdílení dat a informací atd.. S využíváním těchto aplikací souvisí také pravidla chránící výrobce, programátory resp. jejich vlastnická, autorská práva. Každý program, nebo balík programů, lze používat tak, jak je specifikováno v jeho licenčních podmínkách.
 
Existují programy, které jsou například volně šiřitelné a tudíž free, nebo použitelné s „dobrovolným“ příspěvkem autorovi, zdarma, ale jen v případě použití v nekomerčním prostředí a tak dále. Variant je celá řada, s každým programem se to může více či méně lišit. Licencování software. Toť oč tu běží. Dvě slova, která nejednomu IT manažerovi, často zejména u menších firem v podobě ředitele firmy, jednatele nebo vlastníka sice dají spát, ale vědomě či podvědomě jej nenechají úplně v klidu.
 
Důvod proč licencování software lidé ve vedení firem řeší či neřeší je jejich přístup a vztah k duševnímu vlastnictví. Software je statek sice nehmotný, ale v podstatě uživatelsky ne nepodobný automobilu. Stejně tak, jako rozumného člověka nenapadne jít do nejmenované továrny například v Mladé Boleslavi, vzít si tam auto a bez zaplacení jej používat pro své podnikání, měl by uvažovat a přistupovat i k software. Z nedávné minulosti si dokonce někteří z nás ještě mohou pamatovat poměrně mohutnou kampaň – Software? Nekradu!, kterou tuším firma z Redmondu ve státě Washington prováděla v devadesátkách osvětu mezi nastupující generací IT uživatelů.
 
O tyto produkty, o produkty od společnosti Microsoft vlastně jde zejména. Nejen produkty od této společnosti, ale s ohledem na licenční politiku (často se měnící až to působí chaoticky) a různorodost způsobů, jakým si software od této firmy lze pořídit to bývá asi nejpalčivější licenční komplikace. Ve firmách s častěji sice setkáváme s podlicencovaností – tzn. že se používá na více strojích, než je firma licenčně oprávněa, ale poměrně často i s přelicencováním. Prostě zbytečně firma utrácí peníze za licence, které nevyužívá, nebo si programy může pořídit efektivněji, víc na míru potřebám.  Naši softwaroví specialisté si prošli již mnoha firmami s nejrůznějšími prostředími ICT infrastruktury.
 
Jejich znalosti a zkušenosti vám rádi poskytneme, pokud se rozhodnete, že si v tom konečně uděláte … jasno. Pořádek? Systém? Říkejme tomu jak chcete, výsledkem by ale mělo být správně „olicencované“ softwarové prostředí.  Pokud máte chuť se do této problematiky pustit, stačí jednoduše kliknout na odkaz pod tímto článkem a objednat si svého specialistu.

 

 

 

Diestra® MONITORING™ 

 Integrovaný, kompaktní a komfortní IoT systém, řízený průmyslovým, profesionálním CPU, odolný dle standartu IP68

 

Diestra® MONITORING™ sleduje následující paramatery:

 

• poloha mechanické komponenty - detekce stavu otevřeno / uzavřeno
• stav mechanické komponenty - komunikuje / nekomunikuje
• úroveň tlaku / podtlaku ve sledované technologii
• GPS poloha monitoringu
• aktuální stav baterií monitoringu
• okolní teplota

 

Způsob komunikace:
• odesílání změnových stavů senzorických měření: komponenta 1 / komponenta 2
• odesílání dat v pravidelných intervalech do databáze prostřednictvím IoT sítě SigFox
• odesílání dat na základě odeslaného požadavku směrem do Monitoringu (volitelně)

 

O SIGFOX

• splňuje požadavky pro masové aplikace, umožňuje provoz s velmi dlouhou životností baterií
• bezpečná architektura komunikační sítě, odolnost proti rušení
• stabilní uplinl / downlink provoz, ultrapásmová rádiová modulace, přenos není synchronizován mezi zařízením a sítí
• vysoký důraz na zabezpečení přenášených dat

 

Zobrazování získaných dat
(možnosti dle požadavků koncového uživatele):

základní řádkové zobrazení dat distribuované pro použití ve vlastním systému dohledu klienta, tabulkové zobrazení stavu monitoringu a následně dat (základní náhled), zobrazení stavu monitoringu a následně dat na mapovém podkladu na základě poskytnuté GPS pozice

 

Garantovaný provoz na baterie na jedno nabití: 24 měsíců, předpokládaná doba provozu na baterie na jedno nabití: 48 měsíců (i více)
 

Jak to komunikuje?

 Diestra® Monitoring™ > Helpdesk

Radio Configuration 1:  868-878.6 MHz with EIRP* = 16 dBm. 

  

Vizualizace

 

 pro další informace nás kontaktujte zde 

Diestra® consulting CZ, s. r. o.
Drážďanská 42; 400 07 Ústí nad Labem
telefon: +420 475 207 634
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 27336930 | DIČ: CZ27336930

Where you can find us on Earth :-)

top