Domů

   

 

  Zajištění provozu firemní počítačové sítě

Za předem domluvených podmínek se postaráme o uživatele a hardware vaší počítačové sítě


 Uživatelská podpora

Poskytujeme základní uživatelskou podporu, která vychází z potřeb každodenního provozu firemní ICT infrastruktury


 Konzultace pro rozvoj ICT infrastruktury

Konzultační služby související se strategickým plánováním a rozvojovými záměry v oblasti informační a komunikační infrastruktury


  Servis a profylaxe

Provádíme také běžné opravy firemního hardware bezprostředně související s chodem firemní ICT infrastruktury


  Instalace hardware a software

Zavádíme do stávajícího prostředí nová zařízení a instalujeme nejrůznější typy softwarových aplikací.


 Servery a aktivní prvky PC sítí

Dodáváme složitější počítačové systémy, zejména fyzické servery a aktivní prvky počítačových sítí a vybraná aplikační řešení


 Konzultační podpora firemním oddělením IT

Poskytujeme konzultační podporu pracovníkům IT oddělení při řešení problémů spojených s provozem firemních počítačových sítí a IT infrastruktury


 Educate Me! Školení & Kurzy počítačové gramotnosti 

Zvyšujeme počítačovou gramotnost a kvalifikaci zaměstnanců firem a organizací

KARIÉRA 


pošlete nám informace o sobě na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

 

 Computer security company

 

Jsme společnost zajišťující konzultace, implementace, servis, prodejní a technickou podporu ICT infrastruktury ve firmách a organizacích. "Diestra" - ve španělštině pravá ruka. Diestra comprende, nebo chcete-li, Diestra rozumí a podává svým zákazníkům pravou ruku při řešení problémů s počítači a fungování firemních sítí. Potřeste si pravicí s IT specialisty a obchodníky ze stabilní společnosti fungující ve svém oboru od roku 2007. Naší cílem je zajistit správné a bezpečné fungování Vašeho firemního IT. Vám zůstanou obě ruce volné na rozvoj a řízení Vaší firmy.

 

 

 

 

Vzděláváme uživatele nejen v kancelářských programech

 

Počítačová gramotnost je soubor znalostí, schopností a dovedností zaměřených na ovládání a využívání počítače v soukromém i profesním životě. Počítačově gramotný člověk umí ovládat osobní počítač s běžným programovým vybavením včetně jeho periferií a využívat počítačové sítě (především Internet). Získejte počítačové dovednosti zejména v nejznámějších kancelářských aplikacích jako jsou Word, Excel, Outlook a naučte se je efektivně používat. Nebo pošlete na školení vaše kolegy či zaměstnance a zvyšte jejich schopnosti a tím i produktivitu. Naši kolegové z divize EducateMe.cz vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího kurzu, nebo přípravě výukového plánu ušitého na míru dle vašich potřeb, představ a možností. 

 

  

 

účetnictví a daně, odložení termínu pro podání daňového přiznání

 

Společnost ADETAX, s. r. o. vznikla v roce 2023, jako společný projekt firem P & H Consult CZ, s. r. o. působící na trhu od roku 2001 a Diestra consulting CZ, s. r. o., která své služby poskytuje od roku 2007. Každá ze společností dlouhodobě funguje samostatně v oblasti poskytování služeb v  oblasti ekonomického, účetního poradenství a vedení účetnictví a poskytování služeb v oblasti informačních technologií. Rozhodli jsme se své síly spojit a rozšířit o činnosti související s poradenstvím v oblastí daní.

 

 

rád bych věděl víc 

 

 
 
  
 
Antivir v mobilních zařízeních. Ano či Ne?
 
Odpověď na tuto otázku je podle nás jednoznačná a je - rozhodně ano. Vyjma zařízení značky Apple, kde se jedná o uzavřený, striktně vývojáři výrobce kontrolovaný ekosystém svázaný velkým množstvím bezpečnostních pravidel. Ty jsou do značné míry zárukou toho, že se jen tak nenakazíte. Oproti tomu zařízení provozovaná zejména na dnes zřejmě nejrozšířenější platformě Android si svůj antivir určitě zaslouží. A nejen k ochraně před škodlivým kódem, ale je možné použít antimalwarové aplikace i k jiným, zajímavým účelům. 
 
Skvělé jsou totiž i funkce mnohdy opomíjené, ale přesto velmi dobře fungující – ochrana před zneužitím, odcizením, trackovací funkce, možnost ovládání telefonu na dálku apod. Skvělá věc je například možnost pořídit na odcizeném mobilním zařízení sérii velmi kvalitních fotografií, mnohdy přímo s obličejem civícího „pachatele“. Pokud tomu člověku pak na display vám odcizeného mobilu pošlete jeho vlastní fotku s výzvou „vím dobře kde jsi! vrať mi můj mobil a nic se ti nestane :*/, existuje pak velká pravděpodobnost, že se se svým mobilním miláčkem opět brzy shledáte. 
 
Možnost telefon totálně zablokovat, nebo alespoň komplet smazat a přepnout do továrního nastavení na dálku je geniální. Proti tomu je vlastní funkce antimalwarové ochrany vlastně na první pohled spíše okrajovou funkcí. I když tomu tak samozřejmě není. Antivir na mobilu ocení zejména ti uživatelé, kteří ovládají mobilním telefonem svůj účet v bance, dům, kancelář, auto …
 
Naše zkušenosti nám napovídají, že velmi efektivním nástrojem na ochranu běžných mobilních zařízení podporující všechny tyto funkcionality je AntiMalware / AntiVir / AntiStealth / AntiSteal … aplikace od společnosti ESET -  Eset Mobile Security. K dostání na všech našich pobočkách. Rádi provedeme i instalace na jednotlivá zařízení a jejich následnou integraci do centrální management konsole. Mobilní telefony pak máte pod kontrolou z jednoho místa. Prostě paráda.
 
 
 

 

Diestra® MONITORING™ 

 Integrovaný, kompaktní a komfortní IoT systém, řízený průmyslovým, profesionálním CPU, odolný dle standartu IP68

 

Diestra® MONITORING™ sleduje následující paramatery:

 

• poloha mechanické komponenty - detekce stavu otevřeno / uzavřeno
• stav mechanické komponenty - komunikuje / nekomunikuje
• úroveň tlaku / podtlaku ve sledované technologii
• GPS poloha monitoringu
• aktuální stav baterií monitoringu
• okolní teplota

 

Způsob komunikace:
• odesílání změnových stavů senzorických měření: komponenta 1 / komponenta 2
• odesílání dat v pravidelných intervalech do databáze prostřednictvím IoT sítě SigFox
• odesílání dat na základě odeslaného požadavku směrem do Monitoringu (volitelně)

 

O SIGFOX

• splňuje požadavky pro masové aplikace, umožňuje provoz s velmi dlouhou životností baterií
• bezpečná architektura komunikační sítě, odolnost proti rušení
• stabilní uplinl / downlink provoz, ultrapásmová rádiová modulace, přenos není synchronizován mezi zařízením a sítí
• vysoký důraz na zabezpečení přenášených dat

 

Zobrazování získaných dat
(možnosti dle požadavků koncového uživatele):

základní řádkové zobrazení dat distribuované pro použití ve vlastním systému dohledu klienta, tabulkové zobrazení stavu monitoringu a následně dat (základní náhled), zobrazení stavu monitoringu a následně dat na mapovém podkladu na základě poskytnuté GPS pozice

 

Garantovaný provoz na baterie na jedno nabití: 24 měsíců, předpokládaná doba provozu na baterie na jedno nabití: 48 měsíců (i více)
 

Jak to komunikuje?

 Diestra® Monitoring™ > Helpdesk

Radio Configuration 1:  868-878.6 MHz with EIRP* = 16 dBm. 

  

Vizualizace

 

 pro další informace nás kontaktujte zde 

Diestra® consulting CZ, s. r. o.
Drážďanská 42; 400 07 Ústí nad Labem
telefon: +420 475 207 634
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 27336930 | DIČ: CZ27336930

Where you can find us on Earth :-)

top