Základní infrastrukturní služby


  Služby pro zajištění provozu firemní počítačové sítě poskytované průběžně za definovaných podmínek jsou velmi důležitou položkou v portfoliu našich služeb. Našim klientům poskytujeme od základní uživatelské podpory vycházející z potřeb každodenního provozu, až po konzultační služby související se stategickým plánováním a rozvojovými záměry v oblasti informační a komunikační infrastruktury. Současně provádíme s tím bezprostředně související běžné opravy firemního hardware, zavádíme do stávajícího prostředí nová zařízení a instalujeme nejrůznější typy softwarových aplikací. V neposlední řadě také dodáváme složitější počítačové systémy, zejména fyzické servery a aktivní prvky počítačových sítí a vybraná aplikační řešení.


 Podpora firemních oddělení IT je důležitou součástí našich služeb. Pracovníkům ICT oddělení poskytujeme kozultační podporu při řešení problémů spojených s provozem firemních počítačových sítí a související ICT infrastruktury.

 

 

Bezpečnost ICT

 

  Čím se nejčastěji zabýváme:


implementace a správa účinných anti-spywarových aplikací známých a osvědčených značek
HW a SW firewally s přidanou hodnotou
Dohledové systémy s prakticky neomezenou možností sledování síťového trafiku
Penetrační testy a sociální inženýrství
Zavádění bezpečnostních politik
sledování pohybu uživatelů na firemní síti a směrem do internetu
Systém předplacených služeb
Duální autentifikace uživatelů ( ESET ESA  - nový WinServer již obsažen )
Patch management – systém dohlížející na aktualizace SW a HW ( firmware )
Školení a osvěta v rámci bezpečnosti a počítačové „kultury“ ve společnostech
BYOD – bezpečné začleňování vlastních zejména mobilních zařízení v IC
arrow Konzultační a poradenské služby nejen v otázkách týkajících se bezpečnosti firemní ICI
arrow Dohledové systémy s prakticky neomezenou možností sledování sledovaných entit
arrow Implementace a správa účinných anti-malwarových aplikací známých a osvědčených značek 
arrow HW a SW firewally s přidanou hodnotou a vlastní inteligencí
arrow Patch management – systém dohlížející na aktualizace SW a HW ( firmware )
arrow Školení a osvěta v rámci bezpečnosti a počítačové „kultury“ ve společnostech 
arrow bezpečné začleňování vlastních zejména mobilních zařízení v ICT 
arrow Penetrační testy a sociální inženýrství
arrow Zavádění bezpečnostních politik sledování pohybu uživatelů na firemní síti a směrem do internetu
arrow Systém předplacených služeb
arrow Duální autentifikace uživatelů
arrow běžným pravidelným i profilaktickým servisem HW a SW 


  
.
  

 

 

 

 

 

 

  VPN. Bezpečný místní i vzdálených přístup k firemní informační infrastruktuře prostřednictvím internetu je s použitím moderních technologií stěžejním prvkem při řízení podnikových procesů. Správná volba jednotlivých součástí této poměrně složité problematiky je klíčová pro zajištění maximální bezpečnosti využívání firemních prostředků ICT. Našim klientům tato zařízení na základě důkladného rozboru požadavků vybíráme, dodáváme, instalujeme a následně poskytujeme podporu a servis těchto zařízení v místě instalalce.

 

  Poradenství a asistence při výběru IT a vhodného dodavatele je služba využívaná zejména ve společnostech, které se nechtějí zabývat komplikovaností ICT či neumějí se orientovat v problematice fungování informačních technologiích. Jedná se o poradenství při organizování výběrových řízení - rozvoji informačních technologií klienta. Zpravidla je klientem využívána i pro řešení okamžitých problémů s fungováním či nákupem technologií. Zvláště pak pro nezávislé posouzení při sporech mezi jednotlivými dodavateli různých částí počítačových systémů a výrobcem software. Rozsah této služby se řídí individuálními potřebami klienta.

 

   Monitoring a profylaktická kontrola

Zcela zásadní vliv na kontinuitu provozu počítačové sítě ve firmách jsou jsou zpravidla kromě aktivních síťových prvků také hlavní počítače - servery. Monitoring a pravidelná profylaktická kontrola a údržba jsou důležitým předpokladem při snaze maximální měrou předcházet jejich výpadkům či poruchám. Našim zákazníkům poskytujeme tyto služby dálkově i v místě provozu těchto zařízení.


   Systémy zálohování dat 

Bezpečné uložení dat je vzhledem k jejich důležitosti jednou z priorit, které našim zákazníkům doporučujeme řešit co možná nejdříve. Kritéria konkrétních zálohovacích řešení mohou být opravdu velmi specifická - od několikanásobné resp. několika úrovňové zálohy, až po naprosto jednoduchý způsob zálohování dat ze serveru například na NAS zařízení či páskovou mechaniku.


   Pozáruční opravy hardware a opravy tiskových zařízení

Další službou naším partnerům je zajištění průběžného servisu a oprav koncových a tiskových zařízení. Zejména se jedná o záruční a pozáruční servis výkonných notebooků, důležitých počítačových sestav, multifunčních tiskáren a tiskáren pro pracovní skupiny, plotterů a dalších klíčových zařízení v rámci podnikové informační infrastruktury.


   Virtualizace a cloudové a hybridní aplikace

Stále častější požadavky na zajištění vysoké dostupnosti síťových prostředků, zejména dat ( smlouvy, e-maily, provozní aplikace) řešíme vhodně navrženým systémem virtualizace. Naši specialisté zákazníkům implementují řešení s využitím virtualizačního software světových výrobců na spolehlivý, značkový hardware. Následně provádí dohled a podporu těchto systémů tak, aby byla zajištěna skutečná vysoká dostupnost firemní infrastruktury ( High Availability ). V případě požadavku na využívání cloudových služeb nabízíme našim klientům celou řadu aplikací i platforem renomovaných světových poskytovatelů.


   Školení uživatelů

Základní proškolování zaměstnanců klientů v používání běžných kancelářských aplikací. Našimi klienty jsou společnosti, které pro zajištění efektivního provozu v obchodních, servisních a dalších odděleních potřebují doplnit znalosti zaměstnanců v používání výpočetní techniky. Pro každého klienta připravíme učební plán dle požadavku každého z nich. Pro další informace nás prosím kontaktujte.

   Client resource management /CRM systémy- hostované i privátní

V naší nabídce jsou softwarové aplikace určené firmám s nejrozličnější formou podnikání, které požadují maximálně efektivní řízení vztahů se svými zákazníky a i dodavateli. Jedná se o systémy, ve kterých si firmy přehledně a detailním způsobem zaznamenávají komlexní informace o svých obchodních partnerech. Výhodou je možnost jejich průběžného vyhodnocování a vytváření různých náhledů na tato data. Tyto aplikace pak poskytují velmi důležité informace pro účinné manažerské rozhodování.


   Web stránky - redakční systémy, SEO optimalizace, propagace na internetu

CMS / Redakční systém je vhodný pro všechny společnosti, které si chtějí ve větší či menší míře spravovat své internetové stránky vlastními silami aniž by se museli učit programování. Drtivá většina webové portály a elektronické obchody dnes již využívají nějaký CMS systém. Webovky s CMS systémem jsou vhodné a aktuálně již finančně dostupné i pro menší a střední společnosti. Našim klietům vytváříme prezentace dle jejich požadavků po předchozí důkladné analýze jejich představ a obchodních potřeb. Součástí našich služeb je i tvz. SEO optimalizace - optimalizace webové prezentace pro zobrazování na předních stránkách internetových vyhledávačů (Seznam, Centrum, Google apod.) Pro naše obchodní partnery současně řešíme realizaci internetové reklamy nejen s využitím kontextových reklamních systémů a PPC reklamy ( platba až za proklik). Způsob a forma propagace je zvolena po důkladné diskuzi a detailni identifikaci typu propagované komodity.


Produktový list ke stažení pdf_icona


 

Pro další informace nás prosím kontaktujte zde.

 

_______________________________________________________________________________

-------------------------------------------------------------------------------------------

Český výrobce trezorů

Energeticky úsporné stavby

Okresní hospodářská komora

Podporujeme sport v Ústí nad Labem

Sportovně střelecký klub Ústí nad Labem