. 

Microsoft Exchange Online a Office 365 - cloudové služby na míru

. 

.

. images/stories/price_lists/026115_t01.png

 

 Nejjednodušší způsob spolupráce

 

 

.

     Služby Microsoft Office 365  resp. Exchange online, umožňují zabezpečený přístup k firemním datům, e-mailům,  aplikacím pro zasílání rychlých zpráv, sdíleným kalendářům, videokonferencím a sdílení souborů, a to prakticky odkudkoli. Jedná se o cloudové služby hostované společností Microsoft, které fungují se známým systémem Office, takže budete moci svoji práci dělat rychleji.
Je to velmi efektivní forma spolupráce a komunikace v rámci organizací nejrůznějších velikostí.

.
 
 
 
   

- srovnání plánů Exchange Online a edic Office 365

.

 
 /images/stories/price_lists/compare_plane.png  

Vytisknout tento dokument

..

 
 
   

Dokonalá kompatibilita

 
 
 
   

 /images/stories/price_lists/Exoff_webApps.png

. 

Office WebApps
Služba Office Web Apps je online doplňkem k počítačovým aplikacím systému Office, Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Nástroje služby umožňují základní úpravy a zobrazení dat online pomocí prohlížečů, jsou jako například Internet Explorer, Chrome, Safari nebo Firefox. Na rozdíl od jiných služeb je služba Office Web Apps plně kompatibilní se systémem Office, takže žádná nepříjemná překvapení – dokumenty budou vždy vypadat tak, jak mají.

Vyzkoušet zdarma na 30 dní.

.

 
 
 
   

 /images/stories/price_lists/Exchange_online.png

.  

E-maily a kalendář
Systém Microsoft Exchange Online poskytuje firemní poštu, kalendář a kontakty prostřednictvím počítače, telefonu a prohlížeče. Každý plán zahrnuje 25GB uživatelské poštovní schránky, které se dokonale integrují s aplikací Outlook. Můžete odesílat přílohy až do velikosti 25 MB. Uživatelé mohou zobrazit kalendáře ostatních uživatelů, takže plánování schůzek je velmi snadné. Můžete také snadno přidat uživatele, nastavit oprávnění a e-mail s názvem vaší domény.

Vyzkoušet zdarma na 30 dní.

.

 

 
   

/images/stories/price_lists/Share_P_Online.png 

.  

Web a sdílení souborů
Se službou Microsoft SharePoint Online můžete vytvářet týmové weby pro bezpečnou správu projektů a sdílení dokumentů s kolegy a zákazníky. Umožňuje vám a ostatním uživatelům souběžně upravovat dokumenty. Také získáte přístup k dokumentům offline a můžete provést úpravy. Služba vás upozorní na možnost odeslání souborů, jakmile budete znovu online. Pomocí šablon můžete vytvořit firemní web, který lze publikovat a aktualizovat během několika sekund.

Vyzkoušet zdarma na 30 dní.

.

 
 

_______________________________________________________________________________

-------------------------------------------------------------------------------------------

Český výrobce trezorů

Energeticky úsporné stavby

Okresní hospodářská komora

Podporujeme sport v Ústí nad Labem

Sportovně střelecký klub Ústí nad Labem