DIESTRA VPN_K  -  VPN / FIREWALL / ROUTER

 

    Hledáte bezpečné a efektivní připojení Vaše i pracovníků Vaší společnosti k  firemním ICT prostředkům? 

 

 Máme pro Vás řešení !

 

      Systém Diestra VPN_K (VPN / FIREWALL / ROUTER ) mimo celou další škálu možností umožňuje, že každý zaměstnanec, který má VPN kompatibilní zařízení je schopen připojit se ke sdíleným zdrojům ( diskům, počítačům, tiskárnám apod) uvnitř firmy. Řešení je navrženo zeména pro menší a střední firmy s možností současného připojení až 16 zaměstnanců.

PRODUKTOVÝ LETÁK (CZ PDF)

diestra VPN remote

 
images/stories/product_pcs/VPNka_design.png src=images/stories/product_pcs/VPNka_design.png
   Dodávka systému Diestra VPN_K obsahuje dodávku, instalaci a konfiguraci až 16 VPN připojení pro zaměstnance, jedno zařízení Gigabit Broadband VPN routeru, který podporuje Gigabitové Ethernet připojení na obou WAN a LAN portech čímž zajišťuje vysokorychlostní kabelové připojení pro vaši kancelář. VPN je zkratka pro Virtuální privátní sítě. Jde o propojení dvou míst například prostřednictvím internetu jakýmsi virtuálním kabelem. Tzn zabezpečeným způsobem se připojíte odkudkoliv tak, že budete pro firemní infrastrukturu jednoznačně identifikován a bude Vám umožněno využívat ICT prostředky stejně, jako by jste byli ve své kanceláři v centrále společnosti. Další informace lze také najít zde.
 
    A co víc?!!!
   Integruje více VPN protokolů, vysokou bezpečnost a vysoce výkonné VPN schopnosti, které umožňují vzdálené připojení zaměstnanců i poboček se sídlem firmy. Toto spojení, je tak bezpečné, jako kdyby byli všichni v sídle firmy propojeni klasickým kabelovým připojením. Kromě toho, má router bohatou bezpečnostní výbavu, jako jsou SPI Firewall, DoS obrana a IP-MAC Binding. S touto nevídaně bohatou výbavou pomáhá chránit síť proti drtivé většině známých útoků. Toto řešení je ideálním partnerem i pro malé kanceláře, které potřebují cenově efektivní a spolehlivé řešení VPN pro přístup jejich zaměstnanců i externistů k firemním datům.
 
    Bezpečnostní možnosti VPN
   Zařízení podporuje IPSec a PPTP VPN protokoly a zvládne také IPSec/PPTP/L2TP průchozí provoz. Je také vybaven vestavěným hardware enginem na bázi VPN, který umožňuje zařízení podporovat a spravovat až 20 LAN-to-LAN Ipsec VPN spojení (centrála pobočky) a 16 PPTP VPN spojení (zaměstnanci). K pokročilým VPN funkcím patří: DES/3DES/AES128/AES192/AES256 šifrování, autentizace MD5/SHA1, manuál / IKE správu klíčů a Main / Aggressive vyjednávání režimy.
 
   Bohaté funkce zabezpečení
   Pro obranu proti vnějším hrozbám, obsahuje zařízení SPI Firewall funkci. Kromě toho může automaticky detekovat a blokovat Denial of Service (DoS) útoky, jako TCP / UDP / ICMP záplav, Ping of Death a další související hrozby. Dále poskytuje tento směrovač filtrovací funkce pro IP / MAC / jméno domény, která brání útokům vetřelců a virů. Pro aplikace, jako je FTP, TFTP, H.323 a RTSP, které nejsou dobře kompatibilní s NAT, nabízí zařízení administrátorům možnost nastavení na jedno kliknutí z ALG voleb, které odpovídají již výše uvedeným čtyřem aplikací.
 
   Vaše Investice je ochráněna dokonce i před blesky !!!
   Profesionální ochrana před bleskem! Technologie je navržena tak, aby se zabránilo vniknutí elektrického přepětí, vnitřek zařízení a je vyroben tak aby přepětí vypouštěl neškodně do Země. Tento router je navržen tak, aby se odolal blesku až do 4kV ovšem za podmínek dobře uzemněných připojení. Tato funkce zajišťuje, že investice do síťové infrastruktury zůstává co nejbezpečnější v situacích kdy matka příroda ukazuje svoji horší tvář.
 
   Ceny za dodávku tohoto bezpečného připojení k firemní síti prostřednictvím inetrnetu jsou od 5.000,- bez DPH.
  Další informace Vám rádi poskytnou naši pracovníci z oddělení obchodní a technické podpory.

 

 

_______________________________________________________________________________

-------------------------------------------------------------------------------------------

Český výrobce trezorů

Energeticky úsporné stavby

Okresní hospodářská komora

Podporujeme sport v Ústí nad Labem

Sportovně střelecký klub Ústí nad Labem