Služby

 

Diestra® & Microsoft 365

 

Implementace Microsoft Office 365 do firemního IT

 

Služby Microsoft Office 365 resp. Exchange online, umožňují zabezpečený přístup k firemním datům, e-mailům, aplikacím pro zasílání rychlých zpráv, sdíleným kalendářům, videokonferencím a sdílení souborů, a to prakticky odkudkoli. Jedná se o cloudové služby hostované společností Microsoft, které fungují se známým systémem Office, takže budete moci svoji práci dělat rychleji.

 Je to velmi efektivní forma spolupráce a komunikace v rámci organizací nejrůznějších velikostí.

 

Nabídka plánů pro firmy od Microsoftu

 

 

Vyzkoušejte zdarma na 30 dní Microsoft 365

 

 

Diestra® & SOPHOS

 

Zabezpečení ICT od perimetru až po mobilní zařízení

 

Sophos Group plc, je britská společnost produkující HW a SW pro zabezpečení počítačových sítí.  S produkty pro ochranu počítačových sítí a koncových zařízení v síti, šifrovacími aplikacemi, nástroji pro ochranu emailových serverů a nebo mobilních zařízení lze docílit prostředí friemního ICT, na které se lze spolehnout. V jednoduchosti je síla. Posilte zabezpečení firemní počítačové sítě pomocí firewallu a aplikací od společnosti Sophos, Silná ochrana perimetru ve vysoké kvalitě a u ochrany koncových zařízení zabezpečení na vysoké úrovni bez zatížení výkonu a zpomalení koncových stanic ve Vaší počítačové síti, je základem spolehlivé, produktivně využívané ICT technologie. Zeptejte se našich specialistů, jaké jsou možnosti uplatnění produktů tohoto výrobce právě ve vaší organizaci.

 

Diestra® & ESET

 

Ochrana koncových zařízení a serverů

 

Pro zabezpečení koncových zařízení a centrálních prvků v síti využíváme sofistikovaných řešení od této vynikající slovenské firmy, která se již desítky let specializuje na ochranu počítačovýcdh sítí a dat. Pro nasazení v informačních a komunikačních technologiích, pro jejich ochranu před viry a malware doporučujeme svým zákazníkům antivirová řešení od společnosti ESET. Diestra® je certifikována nejvyššími stupni certifikací, které mimo jiné potvrzují, že IT  specialisté v naší společnosti mají vysokou technickou úroveň a znalosti o produktech jednak přímo ESET a hlavně se orientují velmi dobře i v problematice kybernetické bezpečnosti všeobecně.

Diestra® & RemoteUtilites

 

Vlastní řešení pro vzdálený přístup k síti

 

Pokud nechcete pro vzdálený přístup k prostředkům ve firemní síti běžných "cloud based" aplikací, je možným řešením tento software instalovatelný formou in-house. Mezi základní vlastnosti systému patří:

Plná kontrola a náhled
Připojte se k vzdálené ploše zařízení prostřednictvím zabezpečené komunikace ať již jste kdekoliv. Zobrazte vzdálenou obrazovku, používejte vzdálenou myš a klávesnici
Přenos souborů
Přesouvejte soubory pohodlně prostřednictvím Drag n' Drop funkce mezi místním a vzdáleným prostředím. Nebo si jednoduše vytvořte vyhrazené prostředí pro kopírování souborů ve dvou panelovém zobrazení jako profesionál
Dvoustupňové ověřování
Se zapnutým dvou faktorovým ověřováním přístupu získáte ultimátní ochranu uživatelů. S použitím Google autentikátoru nebo podobných aplikací si vygenerujete bezpečnostní kód pro každou jednotlivou seanci.
Podpora Active Directory
Správci počítačových sítí jistě ocení využívání AD pro jednoduchou a přehlednou definici přístupových oprávnění a využijí připojení na jeden klik.
MSI konfigurace
S použitím MSI konfigurátoru si vytvořte jednoduše instalátor pro deployment na zařízení v rámci vaší sítě.
Server s vlastním hostitelem
Vylepšete funkce RU místním serverem. Vytvořte si 100% řešení autonomní vzdálené podpory tak, aby vyhovovalo nejpřísnějším bezpečnostním požadavkům.

V případě, že o tomto způsobu vzdálené správy uvažujete, rádi vám pomůžeme s jeho pořízením a licencováním.

 

Vzděláváme uživatele nejen v kancelářských programech

 

Počítačová gramotnost je soubor znalostí, schopností a dovedností zaměřených na ovládání a využívání počítače v soukromém i profesním životě. Počítačově gramotný člověk umí ovládat osobní počítač s běžným programovým vybavením včetně jeho periferií a využívat počítačové sítě (především Internet). Získejte počítačové dovednosti zejména v nejznámějších kancelářských aplikacích jako jsou Word, Excel, Outlook a naučte se je efektivně používat. Nebo pošlete na školení vaše kolegy či zaměstnance a zvyšte jejich schopnosti a tím i produktivitu. Naši kolegové z divize EducateMe.cz vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího kurzu, nebo přípravě výukového plánu ušitého na míru dle vašich potřeb, představ a možností. 

 

                                      

 
 
 
 
 
Diestra® consulting CZ, s. r. o.
Drážďanská 42; 400 07 Ústí nad Labem
telefon: +420 475 207 634
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 27336930 | DIČ: CZ27336930
top